🎙️Gun jezelf ontspanning; de 8 favoriete muziekalbums voor tijdens het werken van het HoorayHR-team

🎙️Gun jezelf ontspanning; de 8 favoriete muziekalbums voor tijdens het werken van het HoorayHR-team

Ramon Glebbeek03/04/2020
5 MIN

Pittige tijden voor veel organisaties en dus medewerkers. Door het coronavirus zit vrijwel iedereen thuis. De één werkt dag en nacht om alles voor elkaar te krijgen, de ander heeft een stuk minder te doen en de volgende probeert werk te combineren met de zorg voor kinderen. Kortom, in welke situatie je ook zit, het is een bijzonder hectische tijd!

Daarom ontstond het initiatief binnen ons team om ook je thuiswerkplek een great-place-to-work te maken, tenminste zo goed en zo kwaad als het kan.
Een gezonde werkplek is niet alleen een goed scherm, de juiste bureaustoel, maar ook ontspanning op z’n tijd. Want voor je het weet ben je continue aan het werk of druk met het runnen van het huishouden. Kortom, even een dosis ontspanning! Deze week de favoriete muziekalbums voor tijdens het werken van het Hooray-team!

En zo leer je ons team ook direct een beetje beter kennen :).

Favoriete Album van Alwin (UX/UI designer): Hardstyle (2003-NOW)

Mijn favoriete ‘album’ is mijn spotify afspeellijst: Hardstyle (2003-NOW). Zoals de titel al doet vermoeden vind je in deze lijst een verzameling platen die ik sinds 2003 prachtig vind, inmiddels 865. (58 uur, 28 minuten and counting) Ik luister deze muziek sinds 2003 en nog steeds fietst, sport en werkt het voor mij het beste op euforische klanken, smerige screetches en een portie harde kicks!

🎙️Hardstyle (2003-NOW) is te beluisteren via Spotify

Favoriete album van Tim (Chief innovation): No Title or Purpose

Het is lastig kiezen zo’n favoriet, maar deze plaat van Mustard Pimp staat bij mij hoog op m’n lijstje en heb ik flink grijs gedraaid. Hij zit bomvol energie, heeft funky elementen en een heerlijk rauw randje.

🎙️No Title or Purpose van Mustard Pimp is te beluisteren via Spotify

Favoriete album van Max (marketing/sales trainee): (What’s the Story) Morning glory?

(What’s the Story) Morning glory?, een album dat uitkwam voor dat ik geboren werd maar desalniettemin mijn favoriete album om te luisteren tijdens werktijd. De nummers die er op staan zijn het allemaal waard om te luisteren. Ook het tempo van het album is goed tijdens het werken, niet te snel en niet te langzaam waardoor je op een goed tempo door kan blijven gaan.

🎙️(What’s the Story) Morning glory? is te beluisteren via Spotify

Favoriete album van Bas (co-founder & CTO): Since I left You

Ik ben een enorme fan van jaren ’80 glam metal. Het liefst heb ik 24/7 KNAC radio aan. Maar headbangen en je werk doen gaat niet altijd samen. Daarom dit ultieme thuiswerk-album: “Since I left You” van The Avalanches. Voordat je het doorhebt heb je hem misschien al 4x afgespeeld.

🎙️Since I left You is te beluisteren via Spotify

 

Favoriete Album van Kevin (marketing/sales trainee): Hardly a day, Hardly a night

Als ik even lekker door wil werken zet ik dit nieuwe album van Cubicolor nog wel eens op! Het heeft een goede beat om gefocust te kunnen werken

🎙️Hardly a day, Hardly a night is te beluisteren via Spotify

 

Favoriete album van Theo (co-founder & CEO): The Heist

The Heist, alweer een album uit 2012. Grijsgedraaid op vakanties in Italië, omdat er toen nog geen onbeperkte databundels in EU waren :wink:. Lekkere up-tempo muziek om door te knallen met het werk!

🎙️The Heist is te beluisteren via Spotify

Favoriete album Max (Growth marketeer): The Last Waltz

Voor mij is het the Last waltz. Sowieso al het beste album ooit natuurlijk. Ik heb deze mischien wel een miljoen keer geluisterd, dus voor mij is het de perfecte achtergrondmuziek.

🎙️The Last Waltz is te beluisteren via Spotify

Favoriete album van Guido (Full Stack Engineer): Broken Machine

Veel van deze nummers staan in mijn standaard playlist al voor een hele lange tijd. Ik kan hier heerlijk op werken door goeie vocals waar ik in deze thuiswerk tijden lekker op kan mee meeblèren.

🎙️Broken Machine is te beluisteren via Spotify

Favoriete Album van Paul (full stack developer): Eigen wereld

Heerlijke plaat uit de tijd dat Nederhop nog Hiphop was. Als ik even vindingrijk ben in mijn code als Opgezwolle in hun tracks, kunnen we mooie dingen maken.

🎙️Eigen wereld is te beluisteren via Spotify

Te weinig tijd om onze muziek-tips te beluisteren?

Wil je meer tijd over houden voor het beluisteren van alle muziek? Gebruik dan Hooray om jouw HR-administratie te automatiseren! Van digitale personeelsdossiers tot superslimme verlofregistratie. Ontdek snel Hooray, de alles-in-één HR-tool en start met tijd besparen.